Művészetek Völgye 4. napi program
Helyszín Kapolcs,
Időpont
Ha kicsit elvonulnál a természet lágy ölére, ezt is megteheted a Művészetek Völgye 4. napján. A Művészetek Zöldje programja során a Király-kőhöz látogathatsz el.

2019. 07. 22. – hétfő:

Panoráma Színpad:
20:30 Random Trip
22:45 Hiperkarma

Kőbánya udvara:
12:00 Központban Kőbánya
14:00 Élő város – közösségi kreatív alkotás Bubla Éva vezetésével
16:30 Élőzenés Rocktöri Hegyi Gyurival
18:30 YesYes
21:00 Jónás Vera experiment
23:15 Ék

mo:men:tár:
13:00 Momentán Impró Workshop
15:00 Éjjel-nappal Momentán
16:30 A titkos én
18:00 Tessék!
19:00 Főhős
21:00 Lev&Te
22:00 Ütközet

Muflon Jazz udvar:
15:00 Impró délután
19:00 42
21:00 Kincső Experiment
23:00 Nagyi és a BluesRut

Folk udvar:
11:00-18:00 Csiki Virág és a Barkó Kézműves Egyesület
12:30 Gasztoelőadás
14:00 Csámborgó mesék – interaktív játék és muzsika
15:00 Tánc- és énektanítás
17:00 Zene nép kvíz
18:00 Praktikák a néphagyományban
18:30 Szabadegyetem
20:30 Esti mese felnőtteknek
21:00 Népzenei koncert
22:30 Folkkocsma és táncház kivilágos kivirradtig

Artjáró:
10:00-19:00 Kutyabarát udvar
11:00 kutyaPLACC
17:00 TEDx Danubia Conversations

Kaláka versudvar:
09:30 Kerekítő mondókás móka
11:00 Semmise ének
13:00 Versműhely
16:30 Szószóró
17:30 Zenés Versimpró
20:00 Toll és Hang
22:00 KÉPMÁS-est

Pest-Buda udvar:
10:00-18:00 Gyerekkuckó, kézműves foglalkozások, játszóház, interaktív játszósarok, parképítés, zöldasztal, kávéházi merengések
15:00, 17:00 Kerekasztal-beszélgetés Budapestről
15:00 és 17:00 Kerekasztal-beszélgetés
20:30 Fugato Orchestra és Lackfi János
23:00 Blahalouisiana

Harcsa Veronika udvar:
11:00 Napindító jóga
12:30 Interaktíc énekes workshop
15:00 Kézműves alkotóműhely mindenkinek
15:45 EWIVA!
16:45 Ringató foglalkozás a legkisebbeknek
17:45 Világ-jazz: JaMese
19:45 Attila Gyárfás Trio
22:00 Contempo

Muharay udvar:
11:00-17:00 Triola gyermekvilága
17:00-19:00 Találkozások – Bukovinai székely, moldvai és gyimesi csángó nap
20:00-23:00 Koncert és táncház

Művészetek Zöldje:
10:00-18:00

  • Mit mondanak a természetrajzi gyűjtemények a biológiai sokféleségről?
  • Kéktúra játék
  • Tudományos játszóház
  • Csináld magad! – kézműves foglalkozás
  • Zöld Labor
  • Fair trade kávézó

10:00-18:00

  • Teremtésvédelmi Játékok
  • Kézműves ez+az
  • Isten patikája
  • Bibliai ételkóstoló
  • Juss ki a szabadba!
  • Mitől öko egy gyülekezet?

10:00-18.00

  • Vászontáskafestés
  • Legyél Te is Vadonleső

10:00-17:00 Zöldcsiga Tájismereti Játék
09:00 Növényismereti séta
10:00-18:00 Mindent a madarakról
10:00 Természetismereti túra a Király-kőhöz
11:15 Hogyan lehetsz Te is felelős kutyatartó
14:00 Költői természet – Találkozás a természetvédelem nagyköveteivel-
14:30 Le tudjuk hűteni?
17:00 Quiznight

Magyar Nemzeti Filmarchivum:
12:00-17:00 A Filmarchivum gyermekprogramja
17:00-19:00 Archivátor Akadémia – filmtörténeti szabadegyetem minden korosztálynak
21:00-00.00 Retró kertmozi a Vegyesbolt falán
19:00 Hotel Kikelet (1937)

Völgykomolyzene:
16:00 Artisjus-nap, Artisjus-díjas dzsesszmuzsikusok
19:00 Artisjus-nap, Kortárs dalok

Magyar Autóklub:
11:00-19:00 Tegyünk együtt a gyermekek biztonságos közlekedéséért!

Magyar Írószövetség udvara:
15:00 Mozimalom
16:15 Nádi szélben
17:00 Zöld írók

Tűzoltószertár:
11:00 Alkotóka, Művészetterápiás workshop Silye Julival
15:00 Személyes összhang – éneklős workshop Jamesével és Silye Julival

SZFE Globe:
15:00 A völgy hősei (6-12 éveseknek)
17:00 Workshop az SZFE rendező hallgatóival
17:00 Bemutatkoznak a bábszínész hallgatók
20:30 Moliére-Kleist-Darvasi-Dohy: Amphitryon
22:30 Az SZFE hallgatóinak rövidfilmje

Tarisznya evangélikus udvar:

09:00-09:30 Kezdjük együtt a napot!
10:00-18:00

  • Kapcsolabirintus
  • KÉsZművelő
  • Játszhatóan evangélikus
  • A játék áldás!
  • Zarándokút
  • Ne pazarolj!
  • Kérdezd a papot!

10:00-13:00 és 15:00-18:00 Szabaduló Szoba
16:00-17:30 Fórumbeszélgetések: Gyermek-áldás?

Hobo Klub:
15:00 Hobológia – A hagyományok ápolása és a mesterek tisztelete
20:30 Gulág virágai
22:00 Gulág nyomában – képes beszámoló Solymosi Zsolt lelkész 77 napos magadani útjáról

Színházpad:
15:00 A legkisebb óceán
18:30 A legkisebb óceán

Lemanguria kreatív mozgásudvar:
10:00 LEMangURIA Hat alma légző-és energiagyakorlat
10:30 Alkosd meg az életed!
14:00 Hangfürdő: Mészáros Tibor, Szabó Erzsébet
16:30 Testem az ecsetem

Világzenei udvar:
11:00-19:00 Kollár-Klemencz László: A műanyag kerti székek élete
13:30 Mona Lisa a nappaliban – Kultúra Krimó beszélgetés
16:30 Napfonat
18:30 Bognár Szilvia Sextet
21:00 Bagossy Brothers Company
23:00 Zűrös Banda

Klinika udvar:
10:00-01:00 Üveg Város
10:30 Slow program
12:30 Szemben a nappal – Önismereti beszélgetések
14:00 Létünk gyökerei – Önismereti műhelyek
20:00 Németh Róbert
22:00 Mordái
23:00-01:00 Perro Lulú

Hangfoglaló udvar:
11:00 Jóga
15:30 Borka Balogh
18:00 Patikadomb
20:00 Meg egy cukorka
22:00 Csaknekedkislány
00:00 Perrin

Református templom:
Mesterek és tanítványok című kiállítás

Ősök Háza:
10:00-11:00 Osztályfőnöki óra Szőke Andrással
12:00-13:00 Gyógynövénymintakert-bemutató és a kolostori gyógyászat, népi gyógyászat receptúráinak, tárgyi anyagainak interaktív bemutatója Szőke Andrással
14:00-15:00 Ősök Háza Helytörténeti Múzeum – tárlatvezetés Szőke Andrással

Cirque Du tókert:
10:00-13:00 és 16:00-19:00 Csodák Palotája – Játszva megismered!
12:15 Látványos science-show
17:30 Jóga – Vas Petra
13:00 Káosz Kapitány és Rend Király, Futrinka workshop
15:30 Firebirds: Poi workshop
19:30 Utópia, Duda Éva társulat
23:00 Game, FEYNMen és Pro Progressione
00:30 White House Dj hajnalig

Petendi Pajta:
10:00-14:00 Gyemekmozi
18:00 Sezlony
23:00 Kortyondi Fráterek
00:30 Önismereti diszkó: Råmiro – Live

Papageno klasszik:
14:30 Főszerepben: A zongorista
17:30 Amerikai szonáták: A Selejlo-testvérek szaxofon-zongora duója

Fülig Jimmy fényudvara:
15:00-18:30 Pálinkafőzde-látogatás
19:00 Magácska
22:30 Vangg

Jagyárak:
10 napos bérlet
Csak elővételben kapható!
május 17-ig: 31 000 Ft
május 18-tól június 7-ig: 35 000 Ft
június 8-tól július 12-ig: 39 000 Ft
július 13-tól július 18-ig: 42 000 Ft
A karszalag a fesztivál 10 napján a „Völgy” minden programjára belépésre jogosít.

5 napos rugalmas bérlet 1 fő részére
Csak elővételben kapható!
május 17-ig: 16 000 Ft
május 18-tól június 7-ig: 18 000 Ft
június 8-tól július 12-ig: 20 000 Ft
július 13-tól július 18-ig: 22 000 Ft
Az 5 napos rugalmas bérlet vásárlásakor PDF-ben kapott vonalkóddal a fesztivál különböző 5 napján napi egy belépőt lehet beváltani a fesztivál programjaira belépésre jogosító karszalagra. A választott napokat előre nem kell jelezni. Csak egy személy, a bérlet tulajdonosa használhatja fel!

3 napos hétvégi bérlet
Elővételben május 17-ig: 10 000 Ft
május 18-tól június 7-ig: 11 000 Ft
június 8-tól július 12-ig: 12 000 Ft
július 13-tól július 18-ig: 13 000 Ft
Helyszínen és interneten július 19-től: 14 000 Ft
A karszalagon feltüntetett időpont kezdetétől a végéig a „Völgy” minden programjára belépésre jogosít.

3 napos Hétfő–kedd–szerda-bérlet
Elővételben május 17-ig: 9 000 Ft
május 18-tól június 7-ig: 11 000 Ft
június 8-tól július 12-ig: 12 000 Ft
július 13-tól július 18-ig: 13 000 Ft
Helyszínen és interneten július 19-től: 14 000 Ft
A karszalagon feltüntetett időpont kezdetétől a végéig a „Völgy” minden programjára belépésre jogosít.

Napi jegy
Elővételben online május 18-tól június 7-ig: 4 000 Ft
június 8-tól július 12-ig: 4 500 Ft
Helyszínen és interneten július 13-tól: 5 000 Ft
A karszalagon feltüntetett dátum szerinti napon a „Völgy” minden programjára belépésre jogosít.

18 ÉV ALATT I DIÁK – ÉS NYUGDÍJAS NAPIJEGY
Csak a helyszínen: 4 500 Ft
Csak 18 év alatti diákok részére diákigazolvány felmutatásával és nyugdíjasoknak
igazolvány felmutatása mellett csak a helyszínen árusított
kedvezményes napijegy.

Gyermekprogram-napijegy
Csak helyszínen: 1 500 Ft
6–14 év közötti gyermek, valamint 14 év alatti gyermeket kísérő maximum 2
fő felnőtt részére vásárolható; csak a műsorfüzet 76–80. oldalakon felsorolt
„Gyermekvölgy” programokra érvényes.
6 éves korig a fesztivál teljes programjának látogatása ingyenes!
Hivatalos jegyértékesítő partnerünk a TIXA.

Jegyárusító és információs pontok:
09.00–hajnali 01.00 Kapolcs, Főtér
10.00–23.00 Kapolcs, Faluház előtt • Kapolcs, KáVéHáz előtt • Kapolcs, Kőbánya Udvara (Gástya-árok)
18.30–00.00 Kapolcs, Panoráma Színpad
09.30–hajnali 01.00 Taliándörögd, Művelődési Ház
14.00–00.00 Taliándörögd, SZFE Globe
10.00–hajnali 01.00 Vigántpetend, Tókert

Megosztom

Hozzászólások

A LikeBalaton kiadója a Mediaworks Hungary Zrt. © Minden jog fenntartva