viharjelzés: nincs
-1°
DNY
8 km/h
Művészetek Völgye 5. napi program
Helyszín Kapolcs,
Időpont
Ne maradj le a Művészetek Völgyének 5. napjáról sem, ahol Péterfy Bori is koncertet ad.

2019. 07. 23. – kedd:

Panoráma színpad:
20:30 Péterfy Bori & Love Band
22:45 Margaret Island

Kőbánya udvara:
12:00 Központban Kőbánya
14:00 Élő város – közösségi kreatív alkotás Bubla Éva vezetésével
16:30 Élőzenés Rocktöri Hegyi Gyurival
18:30 Váczi Eszter és a Quartet
21:00 Carbonfools
23:15 Middlemist red

mo:men:tár:
13:00 Momentán Zenés Workshop
15:00 Éjjel-nappal Momentán
16:30 A titkos én
18:00 Itt a vége, fuss el véle!
19:00 re:Verze
21:00 RögvEst
23:00 Call girl

Muflon Jazz udvar:
15:00 Impró délután
17:00 Nebula Project
19:00 Polar Bear Dance
21:00 Santa Diver
23:00 Old Bones

Folk udvar:
11:00-18:00 Csiki Virág és a Barkó Kézműves Egyesület
12:30 Gasztroelőadás
14:00 Csámborgó mesék – interaktív játék és muzsika
15:00 Tánc- és énektanítás – Pósfa zenekar
17:00 Zenés nép kvíz
18:00 Praktikák a néphagyományban
18:30 Szabadegyetem
20:30 Esti mese felnőtteknek
21:00 Népzenei koncert
22:30 Folkkocsma és táncház kivilágos kivirradtig

Artjáró:
10:00-19:00 Kutyabarát udvar
15:30 kutyaPLACC
17:00 TEDx Danubia Conversations

Kaláka versudvar:
09:30 Kerekítő mondókás móka
11:00 Csörgődió trió
13:00 Versműhely
16:00 Varró Dani és kortársai
17:30 Zenés Versimpró
20:00 Misztrál-koncert
22:00 KÉPMÁS-est

Pest-Buda udvar:
10:00-18:00 Gyerekkuckó, kézműves foglalkozások, játszóház, interaktív játszósarok, parképítés, zöldasztal, kávéházi merengések
15:00, 17:00 Kerekasztal-beszélgetés Budapestről
15:00 és 17:00 Kerekasztal-beszélgetés más-más szereplőkkel
20:00 Klasszik Lasszó
22:30 Herself

Harcsa Veronika udvar:
11:00 Napindító jóga
12:30 Interaktív énekes workshop
15:00 Kézműves alkotóműhely mindenkinek
15:00 Modern Art Orchestra bemutatja – Fekete-Kovács Kornél: Foundations – Jámák
16:15 Ringató foglalkozás a legkisebbeknek
17:45 Világ-jazz: Balázs Elemér Group
22:00 E.T. Projekt
00:00 Éjféli ütem: Qiyan

Muharay udvar:
11:00-17:00 Triola gyermekvilága
17:00-19:00 “Elfeledett táncot jártam” Gerence Táncegyüttes
20:30-23:00 Cigányhangok – Lakatos Mónika és zenésztársai koncertje

Művészetek Zöldje:
10:00-18:00

  • Mit mondanak a természetrajzi gyűjtemények a biológiai sokféleségről?
  • Kéktúra játék
  • Tudományos játszóház
  • Csináld magad! – kézműves foglalkozás
  • Zöld Labor
  • Fair trade kávézó

10:00-18:00

  • Teremtésvédelmi Játékok
  • Kézműves ez+az
  • Isten patikája
  • Bibliai ételkóstoló
  • Juss ki a szabadba!
  • Mitől öko egy gyülekezet?

10:00-18.00

  • Vászontáskafestés
  • Legyél Te is Vadonleső

10:00-17:00 Zöldcsiga Tájismereti Játék
09:00 Növényismereti séta
09:00 Geotúra a Bondoró rejtelmes világába
10:00 Ság-hegy makettkészítés
14:30 A Föld vízkészlete – Magyarország vizei, bárható kilátásaink, rossz szokásaink

Magyar Nemzeti Filmarchivum:
12:00-17:00 A Filmarchivum gyermekprogramja
17:00-19:00 Archivátor Akadémia – filmtörténeti szabadegyetem minden korosztálynak
21:00-00.00 Retró kertmozi a Vegyesbolt falán
19:00 Fügefalevél (1966)

Völgykomolyzene:
13:00 A reneszánsz titkai
16:00 “Paganini for 2”, Környei Miklós és Nyári László koncertje
19:00 Farkas András és Stummer Márton koncertje

Magyar Autóklub:
11:00-19:00 Tegyünk együtt a gyermekek biztonságos közlekedéséért!

Magyar Írószövetség udvara:
15:00 A mozdulat benned
16:30 Zöld írók

Tűzoltószertár:
11:00 Alkotóka, Művészetterápiás workshop Silye Julival
15:00 Összerezgető éneklős workshop pároknak Jamesével és Silye Julival

SZFE Globe:
15:00 Meséld el! (6-10 éveseknek)
17:00 Workshop az SZFE rendező hallgatóival
20:30 Kárpáti Péter: Pájinkás János
22:30 Az SZFE hallgatóinak dokumentumfilmje

Tarisznya evangélikus udvar:
09:00-09:30 Kezdjük együtt a napot!
10:00-18:00

  • Kapcsolabirintus
  • KÉsZművelő
  • Játszhatóan evangélikus
  • A játék áldás!
  • Zarándokút
  • Ne pazarolj!
  • Kérdezd a papot!

10:00-13:00 és 15:00-18:00 Szabaduló Szoba
16:00-17:30 Fórumbeszélgetés: Anyám nyakán

Hobo Klub:
15:00 Hobológia – Miért nyúl az ember versekhez?
20:30 József Attila-est

Színházpad:
15:00 Oscar Wilde: Dorian Gray
18:30 Oscar Wilde: Dorian Gray

Lemanguria kreatív mozgásudvar:
10:00 LEMangURIA Hat alma légző-és energiagyakorlat
10:30 Új nézőpontok
14:00 Lanou csendkoncert
15:00-18:00 Egyéni kezelések a testi-lelki megújulásért

Világzenei udvar:
11:00-19:00 Kollár-Klemencz László: A műanyag kerti székek élete
13:30 Arról beszélünk amiről nem beszélünk – Dinnyés Gergely kritikus és vendégei
16:30 Dalinda
18:30 Meszecsinka
21:00 Karaván Familia
23:00 Romengo

Klinika udvar:
10:00-01:00 Üveg Város
10:30 Slow program
12:30 Szemben a nappal – Önismereti beszélgetések
14:00 Létünk gyökerei – Önismereti műhelyek
20:00 Duke Bluebeard
22:00 Krizso
23:00-01:00 Hikano

Hangfoglaló udvar:
11:00 Jóga
15:30 Azegrivár
18:00 Ed is on
20:00 Úrfi
22:00 Szabó Benedek és a galaxisok
00:00 Carson coma

Református templom:
Mesterek és tanítványok című kiállítás

Ősök Háza:
10:00-11:00 Osztályfőnöki óra Szőke Andrással
12:00-13:00 Gyógynövénymintakert-bemutató és a kolostori gyógyászat, népi gyógyászat receptúráinak, tárgyi anyagainak interaktív bemutatója Szőke Andrással
14:00-15:00 Ősök Háza Helytörténeti Múzeum – tárlatvezetés Szőke Andrással

Cirque Du tókert:
10:00-13:00 és 16:00-19:00 Csodák Palotája – Játszva megismered!
12:15 Látványos science-show
17:30 Jóga – Vas Petra
13:00 Egy kisbusznyi ufó, Futrinka workshop
15:30 Firebirds: Kézenállás workshop
19:30 #Orfeusz#Eutüdiké, Grecsó Zoltán és Simkó Beatrix
23:00 Mestermunka, Cuhorka Emese és Molnár Csaba
00:30 White House Dj hajnalig

Petendi Pajta:
10:00-14:00 Gyemekmozi
18:00 Húsz85
23:00 ToSoDa Projekt
00:30 Önismereti diszkó: Ojoяojo – Live

Papageno klasszik:
14:30 Főszerepben: A zongorista
17:30 Szalai Éva zongorakoncertje

Fülig Jimmy fényudvara:
15:00-18:30 Pálinkafőzde-látogatás
19:30 Szabadtéri 4akkordos Performansz
22:30 Blues Folk Adventure
00:00 Dj Hanzee & Woltage

Jagyárak:
10 napos bérlet
Csak elővételben kapható!
május 17-ig: 31 000 Ft
május 18-tól június 7-ig: 35 000 Ft
június 8-tól július 12-ig: 39 000 Ft
július 13-tól július 18-ig: 42 000 Ft
A karszalag a fesztivál 10 napján a „Völgy” minden programjára belépésre jogosít.

5 napos rugalmas bérlet 1 fő részére
Csak elővételben kapható!
május 17-ig: 16 000 Ft
május 18-tól június 7-ig: 18 000 Ft
június 8-tól július 12-ig: 20 000 Ft
július 13-tól július 18-ig: 22 000 Ft
Az 5 napos rugalmas bérlet vásárlásakor PDF-ben kapott vonalkóddal a fesztivál különböző 5 napján napi egy belépőt lehet beváltani a fesztivál programjaira belépésre jogosító karszalagra. A választott napokat előre nem kell jelezni. Csak egy személy, a bérlet tulajdonosa használhatja fel!

3 napos hétvégi bérlet
Elővételben május 17-ig: 10 000 Ft
május 18-tól június 7-ig: 11 000 Ft
június 8-tól július 12-ig: 12 000 Ft
július 13-tól július 18-ig: 13 000 Ft
Helyszínen és interneten július 19-től: 14 000 Ft
A karszalagon feltüntetett időpont kezdetétől a végéig a „Völgy” minden programjára belépésre jogosít.

3 napos Hétfő–kedd–szerda-bérlet
Elővételben május 17-ig: 9 000 Ft
május 18-tól június 7-ig: 11 000 Ft
június 8-tól július 12-ig: 12 000 Ft
július 13-tól július 18-ig: 13 000 Ft
Helyszínen és interneten július 19-től: 14 000 Ft
A karszalagon feltüntetett időpont kezdetétől a végéig a „Völgy” minden programjára belépésre jogosít.

Napi jegy
Elővételben online május 18-tól június 7-ig: 4 000 Ft
június 8-tól július 12-ig: 4 500 Ft
Helyszínen és interneten július 13-tól: 5 000 Ft
A karszalagon feltüntetett dátum szerinti napon a „Völgy” minden programjára belépésre jogosít.

18 ÉV ALATT I DIÁK – ÉS NYUGDÍJAS NAPIJEGY
Csak a helyszínen: 4 500 Ft
Csak 18 év alatti diákok részére diákigazolvány felmutatásával és nyugdíjasoknak
igazolvány felmutatása mellett csak a helyszínen árusított
kedvezményes napijegy.

Gyermekprogram-napijegy
Csak helyszínen: 1 500 Ft
6–14 év közötti gyermek, valamint 14 év alatti gyermeket kísérő maximum 2
fő felnőtt részére vásárolható; csak a műsorfüzet 76–80. oldalakon felsorolt
„Gyermekvölgy” programokra érvényes.
6 éves korig a fesztivál teljes programjának látogatása ingyenes!
Hivatalos jegyértékesítő partnerünk a TIXA.

Jegyárusító és információs pontok:
09.00–hajnali 01.00 Kapolcs, Főtér
10.00–23.00 Kapolcs, Faluház előtt • Kapolcs, KáVéHáz előtt • Kapolcs, Kőbánya Udvara (Gástya-árok)
18.30–00.00 Kapolcs, Panoráma Színpad
09.30–hajnali 01.00 Taliándörögd, Művelődési Ház
14.00–00.00 Taliándörögd, SZFE Globe
10.00–hajnali 01.00 Vigántpetend, Tókert

Megosztom

Hozzászólások

A LikeBalaton kiadója a Mediaworks Hungary Zrt. © Minden jog fenntartva