viharjelzés: nincs
-2°
-3°
DNY
4 km/h
Művészetek Völgye 6. napi program
Helyszín Kapolcs,
Időpont
A Művészetek Völgyének 6. napján a komolyzenei előadások során hallhattok csellót, zongorát, hárfát és hegedűt is.

2019. 07. 24. – szerda:

Panoráma színpad:
20:30 Elefánt
22:45 Vad Fruttik

Kőbánya udvara:
12:00 Központban Kőványa
14:00 Élő város – közösségi kreatív alkotás Bubla Éva vezetésével
16:30 Élőzenés Rocktöri Hegyi Gyurival
18:30 Odett
21:00 Ivan & The Parazol
23:15 Random szerda: Barabás Lőrinc, Cséry Zoltán, Bata Pisti, Szakadáti Mátyás, Szirtes Edina mókus

mo:men:tár:
13:00 Momentán Impró Workshop
15:00 Éjjel-nappal Momentál
16:30 OMSZ Hősképző
18:00 Bingó
19:00 Fröccs
21:00 Virbli
22:00 A titkos én – filmvetítés
23:30 Tábortűz & zene

Muflon Jazz udvar:
15:00 Impró délután
17:00 Virtual Revolution
19:00 The Abstract Heidrich Roland
21:00 Nagy János Trió feat. Dominique Di Piazza
23:00 Laidback Quartet

Folk udvar:
11:00-18:00 Csiki Virág és a Barkó Kézműves Egyesület
12:30 Gasztroelőadás
14:00 Csámborgó mesék – interaktív játék és muzsika
15:00 Tánc- és énektanítás – Pósfa zenekar
17:00 Zenés nép kvíz
18:00 Praktikák a néphagyományban
18:30 Szabadegyetem
20:30 Esti mese felnőtteknek
21:00 Népzenei koncert
22:30 Folkkocsma és táncház kivilágos kivirradtig

Artjáró:
10:00-19:00 Kutyabarát udvar
14:00 TEDx Danubia Conversations
15:30 kutyaPLACC
17:00 TEDx Danubia Conversations

Kaláka versudvar:
09:30 Kerekítő mondókás móka
11:00 Zenei utazás a Belvárosi Betyárokkal – interaktív gyerekkoncert
13:00 Versműhely
16:00 Lángol a hajnali szél…
17:30 Zenés Versimpró
20:00 “Úgyis értem trombitálnak”
22:00 KÉPMÁS-est

Pest-Buda udvar:
10:00-18:00 Gyerekkuckó, kézműves foglalkozások, játszóház, interaktív játszósarok, parképítés, zöldasztal, kávéházi merengések
15:00, 17:00 Kerekasztal-beszélgetés Budapestről
15:00 és 17:00 Kerekasztal-beszélgetés más-más szereplőkkel
20:00 Kaláka szomszédolós koncert
22:30 Ripoff Raskolnikov Band

Harcsa Veronika udvar:
11:00 Napindító jóga
12:30 Interakty énekes workshop
15:00 Kézműves alkotóműhely mindenkinek
15:00 Modern Art Orchestra bemutatja – Fekete-Kovács Kornél: Foundations – Nijámák
16:15 Ringató foglalkozás a legkisebbeknek
17:45 Világ-jazz: The KHAT
19:45 Varga Bendegúz
22:00 Subtones
00:00 Éjféli ütem: Anima Sound System feat. Bognár Szilvia

Muharay udvar:
11:00-17:00 Triola gyermekvilága
17:00-19:00 NoÉsl?
20:00-21:30 Novák Péter és az Etnofon Himnuszok minden időben
21:30-23:00 Táncház – Boglya Zenekar

Művészetek Zöldje:
10:00-18:00

  • Mit mondanak a természetrajzi gyűjtemények a biológiai sokféleségről?
  • Kéktúra játék
  • Tudományos játszóház
  • Csináld magad! – kézműves foglalkozás
  • Zöld Labor
  • Fair trade kávézó

10:00-18.00

  • Vászontáskafestés
  • Legyél Te is Vadonleső

10:00-17:00 Zöldcsiga Tájismereti Játék
08:00 Hatha jóga kezdőknek
09:00 Geotúra feketén-fehéren, 2 távon
14:00 Költői természet – Találkozás a természetvédelem nagyköveteivel
14:30 Mikroműanyag – makroveszély

Magyar Nemzeti Filmarchivum:
12:00-17:00 A Filmarchivum gyermekprogramja
17:00-19:00 Archivátor Akadémia – filmtörténeti szabadegyetem minden korosztálynak
21:00-00.00 Retró kertmozi a Vegyesbolt falán
19:00 A legényanya (1989)

Völgykomolyzene:
13:00 Brassbalance
16:00 Duo Vivo fuvola – gitár duó
19:00 Farkas Mira és Nyári László koncertje

Magyar Autóklub:
11:00-19:00 Tegyünk együtt a gyermekek biztonságos közlekedéséért!

Magyar Írószövetség udvara:
15:00 Zöld írók
16:30 Írók irókról

Tűzoltószertár:
11:00 Alkotóka, Művészetterápiás workshop Silye Julival
15:00 Ösztönrétegeink

SZFE Globe:
15:00 Te sztorid! (10-14 éveseknek)
17:00 Workshop az SZFE rendező hallgatóival
20:30 Tóth Ede: A falu rossza – beavató színházi előadás
22:30 Bemutatkoznak az SZFE televíziós műsorkészítő szakos hallgatói

Tarisznya evangélikus udvar:
09:00-09:30 Kezdjük együtt a napot!
10:00-18:00

  • Kapcsolabirintus
  • KÉsZművelő
  • Játszhatóan evangélikus
  • A játék áldás!
  • Zarándokút
  • Ne pazarolj!
  • Kérdezd a papot!

10:00-13:00 és 15:00-18:00 Szabaduló Szoba

Hobo Klub:
15:00 Hobológia – A rock álma és a valóság
20:30 Hármasoltár (József Attila, Viszockij és Morrison a szabadságról)

Színházpad:
15:00 Anton, avagy a végén minden jobbra fordul
18:30 Anton, avagy a végén minden jobbra fordul

Lemanguria kreatív mozgásudvar:
10:00 LEMangURIA Hat alma légző-és energiagyakorlat
10:30 Belső kertem
14:00 Hangfürdő
16:30 Helyem a világban

Világzenei udvar:
11:00-19:00 Kollár-Klemencz László: A műanyag kerti székek élete
13:30 Arról beszélünk, amiről csak beszélünk – Dinnyés Gergely kritikus és vedégei
16:30 Csángálló
18:30 Úzgin Üver
21:00 Sena Band
23:00 RedRed

Klinika udvar:
10:00-01:00 Üveg Város
10:30 Slow program
12:30 Szemben a nappal – Önismereti beszélgetések
14:00 Létünk gyökerei – Önismereti műhelyek
20:00 Felső Tízezer
22:00 Mayberian Sanskülotts
23:00-01:00 Fifi Goldstein b2b Rondom

Hangfoglaló udvar:
11:00 Jóga
15:30 Primrose Paradise
18:00 Kassandra
20:00 Koalabell
22:00 Ricsárdgír
00:00 Platon Karataev

Református templom:
Mesterek és tanítványok című kiállítás

Ősök Háza:
10:00-11:00 Osztályfőnöki óra Szőke Andrással
12:00-13:00 Gyógynövénymintakert-bemutató és a kolostori gyógyászat, népi gyógyászat receptúráinak, tárgyi anyagainak interaktív bemutatója Szőke Andrással
14:00-15:00 Ősök Háza Helytörténeti Múzeum – tárlatvezetés Szőke Andrással

Cirque Du tókert:
10:00-13:00 és 16:00-19:00 Csodák Palotája – Játszva megismered!
12:15 Látványos science-show
17:30 Jóga – Vas Petra
13:00 Cirkuszi Mimikri, Futrinka Workshop
15:30 Firebirds: Partnerakró woekshop
19:30 A Nemzeti Táncszínház bemutatja: Mádi László – Térfalók, Anthon Lachky – Srpcial Society
23:00 Lövölde tér, Kern András estje, vendég Hernádi Judit és Heilig Gábor
00:30 White House Dj hajnalig

Petendi Pajta:
10:00-14:00 Gyemekmozi
18:00 Nemes Gábor “Kölyök”
23:00 Önismereti diszkó: Korai Electric Ambient
00:30 Önismereti diszkó: Dj Moncsichill & Klisé

Papageno klasszik:
14:30 Főszerepben: A zongorista
17:30 Cselló és zongora – Karasszon Eszter és Szabó Marcell koncertje

Fülig Jimmy fényudvara:
15:00-18:30 Pálinkafőzde-látogatás
19:30 Lynd
22:30 Huckleberry Guys
00:00 Dj Hanzee & Woltage

Jagyárak:
10 napos bérlet
Csak elővételben kapható!
május 17-ig: 31 000 Ft
május 18-tól június 7-ig: 35 000 Ft
június 8-tól július 12-ig: 39 000 Ft
július 13-tól július 18-ig: 42 000 Ft
A karszalag a fesztivál 10 napján a „Völgy” minden programjára belépésre jogosít.

5 napos rugalmas bérlet 1 fő részére
Csak elővételben kapható!
május 17-ig: 16 000 Ft
május 18-tól június 7-ig: 18 000 Ft
június 8-tól július 12-ig: 20 000 Ft
július 13-tól július 18-ig: 22 000 Ft
Az 5 napos rugalmas bérlet vásárlásakor PDF-ben kapott vonalkóddal a fesztivál különböző 5 napján napi egy belépőt lehet beváltani a fesztivál programjaira belépésre jogosító karszalagra. A választott napokat előre nem kell jelezni. Csak egy személy, a bérlet tulajdonosa használhatja fel!

3 napos hétvégi bérlet
Elővételben május 17-ig: 10 000 Ft
május 18-tól június 7-ig: 11 000 Ft
június 8-tól július 12-ig: 12 000 Ft
július 13-tól július 18-ig: 13 000 Ft
Helyszínen és interneten július 19-től: 14 000 Ft
A karszalagon feltüntetett időpont kezdetétől a végéig a „Völgy” minden programjára belépésre jogosít.

3 napos Hétfő–kedd–szerda-bérlet
Elővételben május 17-ig: 9 000 Ft
május 18-tól június 7-ig: 11 000 Ft
június 8-tól július 12-ig: 12 000 Ft
július 13-tól július 18-ig: 13 000 Ft
Helyszínen és interneten július 19-től: 14 000 Ft
A karszalagon feltüntetett időpont kezdetétől a végéig a „Völgy” minden programjára belépésre jogosít.

Napi jegy
Elővételben online május 18-tól június 7-ig: 4 000 Ft
június 8-tól július 12-ig: 4 500 Ft
Helyszínen és interneten július 13-tól: 5 000 Ft
A karszalagon feltüntetett dátum szerinti napon a „Völgy” minden programjára belépésre jogosít.

18 ÉV ALATT I DIÁK – ÉS NYUGDÍJAS NAPIJEGY
Csak a helyszínen: 4 500 Ft
Csak 18 év alatti diákok részére diákigazolvány felmutatásával és nyugdíjasoknak
igazolvány felmutatása mellett csak a helyszínen árusított
kedvezményes napijegy.

Gyermekprogram-napijegy
Csak helyszínen: 1 500 Ft
6–14 év közötti gyermek, valamint 14 év alatti gyermeket kísérő maximum 2
fő felnőtt részére vásárolható; csak a műsorfüzet 76–80. oldalakon felsorolt
„Gyermekvölgy” programokra érvényes.
6 éves korig a fesztivál teljes programjának látogatása ingyenes!
Hivatalos jegyértékesítő partnerünk a TIXA.

Jegyárusító és információs pontok:
09.00–hajnali 01.00 Kapolcs, Főtér
10.00–23.00 Kapolcs, Faluház előtt • Kapolcs, KáVéHáz előtt • Kapolcs, Kőbánya Udvara (Gástya-árok)
18.30–00.00 Kapolcs, Panoráma Színpad
09.30–hajnali 01.00 Taliándörögd, Művelődési Ház
14.00–00.00 Taliándörögd, SZFE Globe
10.00–hajnali 01.00 Vigántpetend, Tókert

Megosztom

Hozzászólások

A LikeBalaton kiadója a Mediaworks Hungary Zrt. © Minden jog fenntartva