viharjelzés: nincs
18°
25° 13°
DNY
5 km/h
Művészetek Völgye 1. napi program
Helyszín Kapolcs,
Időpont
Július 19-én kezdődik a Művészetek Völgye. A közel 50 színpad/udvar minden nap változatos programokkal várja az érdeklődőket. Ez az esemény nem csak felnőtteknek szól, a gyerekek is rengeteg szórakozásra számíthatnak.

2019. 07.19. – péntek:

Panoráma Színpad:
20:30 Anna and the Barbies
22:45 Quimby

Kőbánya udvara:
18:30 Boggie
21:00 Mary Popkids
23:15 Jammal and the Groovetroop

Mo:men:tán:
19:00 Rendezők viadala
21:00 RögvEst
23:00 Buli Dj Snoopyval

Muflon Jazz udvar:
15:00 Impró délután
17:00 Impró délután
19:00 Ruach
21:00 Horváth “Tojás” Gábor Trió
23:00 Vagabond Trio

Folk udvar:
13:00-18:00 Kézműveskedés felnőtteknek – is!
16:00 Udvarnyitó zenével, tánccal
18:00 Párbeszéd koncert – A Betlhlen Téri Színházzal közös szervezésben
19:00 Szabadegyetem
20:30 Esti mese felnőtteknek
21:00 Népzenei koncert
22:30 Folkkocsma és táncház kivilágos kivirradtig

Artjáró:
10:00-19:00 Kutyabarát udvar
15:30 kutyaPLACC
17:00 TEDx Danubia Conversations

Kaláka versudvar:
16:00 Musica Femina
17:30 Zenés Versimpró
20:00 Jó estét, aranyos Hornák úr
22:00 KÉPMÁS-est

Pest-Buda udvar:
10:00-18:00 Gyerekkuckó, kézműves foglalkozások, játszóház, interaktív játszósarok, parképítés, zöldasztal, kávéházi merengések
15:00, 17:00 Kerekasztal-beszélgetés Budapestről
20:00 H.A.B
22:30 Lajti Band

Harcsa Veronika udvar:
12:30 PLAY! MOBILE előadás és Fesztiválmegnyitó – Pro Progressione
16:45 Ringató foglalkozás a legkisebbeknek
17:45 Szőke Szandra Quintet
19:45 Harcsa Veronika – Gyémánt Bálint
22:00 The Qualitons
00:00 Éjféli ütem: ẟhiηterz.

Muharay udvar:
11:00-17:00 Triola gyemekvilág
17:00-18:00 Dil-dil-duda – Dunántúli dudazene
18:30-19:30 Minek nevezzelek… és Hálaének cím lemezek bemutatója
20:00-23:00 “Sebaj, van pénz” Táncelőadás és táncház

Művészetek Zöldje:
10:00-18:00

  • Mit mondanak a természetrajzi gyűjtemények a biológiai sokféleségről?
  • Kéktúra játék
  • Tudományos játszóház
  • Csináld magad! – kézműves foglalkozás
  • Zöld Labor
  • Fair trade kávézó

10:00-18:00

  • Teremtésvédelmi Játékok
  • Kézműves ez+az
  • Isten patikája
  • Bibliai ételkóstoló
  • Juss ki a szabadba!
  • Mitől öko egy gyülekezet?

10:00-18:00 Ság-hegy makett- és kitűzőkészítés
17:00 Zöld Zugoly Megnyitó

Magyar Nemzeti Filmarchivum:
12:00-17:00 A Filmarchivum gyermekprogramja
17:00-19:00 Archivátor Akadémia – filmtörténeti szabadegyetem minden korosztálynak
21:00-00.00 Retró kertmozi a Vegyesbolt falán
19:00 A Pogány Madonna

Völgykomolyzene:
16:00 Central European String Quartet
19:00 Rákász Gergely: Lords of the Organ

Magyar Autóklub:
11:00-19:00 Tegyünk együtt a gyermekek biztonságos közlekedéséért!

Tűzoltószertár:
15:00 Roborszobor-készítés újrahasznosított elektronikai hulladékokból Silye Julival

SZFE Globe:
15:00 Meséld el! (6-10 éveseknek)
17:00 Workshop az SZFE rendező hallgatóival
20:30 Az én szobám – Önmegcsömörlés történet

Tarisznya evangélikus udvar:
09:00-09:30 Kezdjük együtt a napot!
10:00-18:00

  • Kapcsolabirintus
  • KÉsZművelő
  • Játszhatóan evangélikus
  • A játék áldás!
  • Zarándokút
  • Ne pazarolj!
  • Kérdezd a papot!

10:00-13:00 és 15:00-18:00 Szabaduló Szoba
16:00-17:30 Fórumbeszélgetés: Csend-élet
18:00 Szólj be a papnak!

Hobo Klub:
16:00 Hobológia
20:30 Halj meg, és nagy leszel!

Színházpad:
15:00 Grecsó Krisztián – Bíró Bence: Megyek utánad – szerelmi leltár
18:30 Grecsó Krisztián – Bíró Bence: Megyek utánad – szerelmi leltár

Lemanguria kreatív mozgásudvar:
10:00 LEMangURIA Hat alma légző-és energiagyakorlat
10:30 Tánclégzés
14:00 Kiáramlás-beáramlás

Világzenei udvar:
11:00-19:00 Kollár-Klemencz László: A műanyag kerti székek élete
16:30 Tárkány Művek
18:30 Yegor Zabelov
21:00 Palya Bea
23:00 Parno Graszt koncert és táncház

Klinika udvar:
10:00-01:00 Üveg Város
10:30 Slow program
12:30 Szemben a nappal – Önismereti beszélgetések
14:00 Létünk gyökerei – Önismereti műhelyek
18:00-02:00 Filthy Flamingos

Hangfoglaló udvar:
15:30 Beb-Hop Slammers
18:00 Fangler’s
20:00 Haraszti Ádám project
22:00 The Bluebay Foxes
00:00 Árnyéknyúl

Református templom:
Mesterek és tanítványok című kiállítás

Ősök Háza:
10:00-11:00 Osztályfőnöki óra Szőke Andrással
12:00-13:00 Gyógynövénymintakert-bemutató és a kolostori gyógyászat, népi gyógyászat receptúráinak, tárgyi anyagainak interaktív bemutatója Szőke Andrással
14:00-15:00 Ősök Háza Helytörténeti Múzeum – tárlatvezetés Szőke Andrással

Cirque Du tókert:
10:00-13:00 és 16:00-19:00 Csodák Palotája – Játszva megismered!
12:15 Látványos science-show
17:30 Jóga – Vas Petra
13:30 PLAY! MOBILE előadás és festziválmegnyitó
15:30 Bábjáték – Pulcinella éneke
19:30 A KUDARC ANATÓMIÁJA
23:00 FlamenColores, FlamenCorazonArte Táncszínház és meghívott külföldi vendégművészei
00:30 WhiteHouse Dj hajnalig

Petendi Pajta:
10:00-14:00 Gyemekmozi
Egész nap: Mozgóképes médiaworkshop
12:00-15:00 TextilDESIGN – workshop
12:00-15:00 Tűzzománc workshop
15:30-17:30 “Víg-e Petend? – A keresztútnál mindig történik valami”
17:00-18:00 Klasszikus zenei barangolás
17:00-18:00 Improvizációs drámajáték
18:00-19:00 Holdudvar
21:00-22:00 Az utolsó mozielőadás
22:00-23:00 Örömzene – jam
23:00-00.00 Táncház

Papageno klasszik:
14:30 KIKAPCS, avagy zeneszerzők szabadságon – Bősze Ádám
17:30 Hárfa és Ének – Kriesch Barbara és Molnár Anna

Fülig Jimmy fényudvara:
15:00-18:00 Pálinkafőzde-látogatás
19:30 Henri Gonzo & Daniel Perez
22:30 Rock Band For Old Men
00:00 Dj Hanzee & Woltage

Jagyárak:
10 napos bérlet
Csak elővételben kapható!
május 17-ig: 31 000 Ft
május 18-tól június 7-ig: 35 000 Ft
június 8-tól július 12-ig: 39 000 Ft
július 13-tól július 18-ig: 42 000 Ft
A karszalag a fesztivál 10 napján a „Völgy” minden programjára belépésre jogosít.

5 napos rugalmas bérlet 1 fő részére
Csak elővételben kapható!
május 17-ig: 16 000 Ft
május 18-tól június 7-ig: 18 000 Ft
június 8-tól július 12-ig: 20 000 Ft
július 13-tól július 18-ig: 22 000 Ft
Az 5 napos rugalmas bérlet vásárlásakor PDF-ben kapott vonalkóddal a fesztivál különböző 5 napján napi egy belépőt lehet beváltani a fesztivál programjaira belépésre jogosító karszalagra. A választott napokat előre nem kell jelezni. Csak egy személy, a bérlet tulajdonosa használhatja fel!

3 napos hétvégi bérlet
Elővételben május 17-ig: 10 000 Ft
május 18-tól június 7-ig: 11 000 Ft
június 8-tól július 12-ig: 12 000 Ft
július 13-tól július 18-ig: 13 000 Ft
Helyszínen és interneten július 19-től: 14 000 Ft
A karszalagon feltüntetett időpont kezdetétől a végéig a „Völgy” minden programjára belépésre jogosít.

3 napos Hétfő–kedd–szerda-bérlet
Elővételben május 17-ig: 9 000 Ft
május 18-tól június 7-ig: 11 000 Ft
június 8-tól július 12-ig: 12 000 Ft
július 13-tól július 18-ig: 13 000 Ft
Helyszínen és interneten július 19-től: 14 000 Ft
A karszalagon feltüntetett időpont kezdetétől a végéig a „Völgy” minden programjára belépésre jogosít.

Napi jegy
Elővételben online május 18-tól június 7-ig: 4 000 Ft
június 8-tól július 12-ig: 4 500 Ft
Helyszínen és interneten július 13-tól: 5 000 Ft
A karszalagon feltüntetett dátum szerinti napon a „Völgy” minden programjára belépésre jogosít.

18 ÉV ALATT I DIÁK – ÉS NYUGDÍJAS NAPIJEGY
Csak a helyszínen: 4 500 Ft
Csak 18 év alatti diákok részére diákigazolvány felmutatásával és nyugdíjasoknak
igazolvány felmutatása mellett csak a helyszínen árusított
kedvezményes napijegy.

Gyermekprogram-napijegy
Csak helyszínen: 1 500 Ft
6–14 év közötti gyermek, valamint 14 év alatti gyermeket kísérő maximum 2
fő felnőtt részére vásárolható; csak a műsorfüzet 76–80. oldalakon felsorolt
„Gyermekvölgy” programokra érvényes.
6 éves korig a fesztivál teljes programjának látogatása ingyenes!
Hivatalos jegyértékesítő partnerünk a TIXA.

Jegyárusító és információs pontok:
09.00–hajnali 01.00 Kapolcs, Főtér
10.00–23.00 Kapolcs, Faluház előtt • Kapolcs, KáVéHáz előtt • Kapolcs, Kőbánya Udvara (Gástya-árok)
18.30–00.00 Kapolcs, Panoráma Színpad
09.30–hajnali 01.00 Taliándörögd, Művelődési Ház
14.00–00.00 Taliándörögd, SZFE Globe
10.00–hajnali 01.00 Vigántpetend, Tókert

Megosztom

Hozzászólások

A LikeBalaton kiadója a Mediaworks Hungary Zrt. © Minden jog fenntartva