viharjelzés: nincs
22°
31° 19°
DNY
3 km/h
Művészetek Völgye 3. napi program
Helyszín Kapolcs,
Időpont
A Művészetek Völgyébe a harmadik napon is érdekes programok várnak. A színpadi előadók mellett ezúttal utcazene is lesz.

2019. 07. 21. – vasárnap:

Panoráma Színpad:
20:30 Csík zenekar
22:45 Boban Marković Orkestar

Kőbánya udvara:
12:00 Központban Kőbánya
14:00 Élő város – közösségi kreatív alkotás Bubla Éva vezetésével
16:30 Meditatív aerotréning Hidvégi Andreával
18:30 Szeder
21:00 Lóci játszik
23:15 Jazzékiel

mo:men:tár:
11:00 Családi RövgEst
13:00 Palánta program
15:00 Éjjel-nappal Momentán
16:30 Radar
18:00 Bingó
19:00 Paletta
21:00 Fiúk Ketten
22:30 John Williams, ahogy mi ismerjük

Muflon Jazz udvar:
15:00 Impró délután
17:00 Trio Squelini & Rohmann Ditta
19:00 Pilis Trió
21:00 Kirúg Hümér
23:00 Ávéd János Quartet

Folk udvar:
11:00-18:00 Csiki Virág és a Barkó Kézműves Egyesület
12:30 Gasztroelőadás
14:00 Csámborgó mesék – Interaktív játék és muzsika
15:00 Tánc- és énektanítás – Üver zenekar
17:00 Zenés nép kvíz
18:00 Praktikák a néphagyományban
18:30 Szabadegyetem
20:30 Esti mese felnőtteknek
21:00 Népzenei koncert
22:30 Folkkocsma és táncház kivilágos kivirradtig

Artjáró:
10:00-19:00 Kutyabarát udvar
14:00 TEDx Danubia Conversations
15:30 kutyaPLACC
17:00 TEDx Danubia Conversations

Kaláka versudvar:
09:30 Kerekítő mondókás móka
11:00 Három székláb – Kaláka
13:00 Versműhely
16:00 Zsoltározó Zsiványok
17:30 Zenés Versimpró
20:00 Keresztben jégeső
22:00 KÉPMÁS-est

Pest-Buda udvar:
10:00-18:00 Gyerekkuckó, kézműves foglalkozások, játszóház, interaktív játszósarok, parképítés, zöldasztal, kávéházi merengések
15:00, 17:00 Kerekasztal-beszélgetés Budapestről
13:30 Bogár Muzsika gyerekeknek
15:00 és 17:00 Kerekasztal-beszélgetés más-más szereplőkkel
20:00 Etnorom
22:30 Pál apostol – dalok Pál levelei szerint

Harcsa Veronika udvar:
11:00 Napindító jóga
12:30 Interaktív énekes workshop
13:45 Highlights of Hungary, Közösségek múltja és jövője
15:00 Kézműves alkotóműhely mindenkinek
15:45 DUSKA – Kazai Ági & Stefan Uhrinak
16:45 Ringató foglalkozás a legkisebbeknek
17:45 Világ-jazz: Winand és Elsa acapella duo
19:45 Knutdut Men
22:00 Rieger Rhodes Quartet
00:00 Éjféli ütem: misica moralia

Muharay udvar:
11:00-17:00 Triola gyermekvilága
17:00-19:00 “Tiszán innen, Dunán túl” – Bogyiszlói Hagyományőrző Együttes és a Kertész Táncegylet műsora
20:00-22:00 Hallgassátok meg feleim…!

Művészetek Zöldje:
10:00-18:00

  • Mit mondanak a természetrajzi gyűjtemények a biológiai sokféleségről?
  • Kéktúra játék
  • Tudományos játszóház
  • Csináld magad! – kézműves foglalkozás
  • Zöld Labor
  • Fair trade kávézó

10:00-18:00

  • Teremtésvédelmi Játékok
  • Kézműves ez+az
  • Isten patikája
  • Bibliai ételkóstoló
  • Juss ki a szabadba!
  • Mitől öko egy gyülekezet?

10:00-18.00

  • Vászontáskafestés
  • Legyél Te is Vadonleső

10:00-17:00 Zöldcsiga Tájismereti Játék
10:00-18:00 Ság-hegy makettkészítés és kőzetvizsgáló
10:00-18:00 WWF Magyarország környezeti nevelő eszköztár
10:00-18:00 Mi lukban terem a barlangász
09:00 Bazaltbarlangoló, krátertavas és Tálodi kolostoros geotúra Pulán
11:00 Természetismereti játékok
11:00 Biodiverzitás és az emberiség diétája
13:00 A földnek sója
15:00 Kerekasztal-beszélgetés
16:30 Geofoglalkozás – “Vulkánkitörés krátertó térbeli tájkép készítése
18:00 Klímaváltozás, mit tegyek veled

Magyar Nemzeti Filmarchivum:
12:00-17:00 A Filmarchivum gyermekprogramja
17:00-19:00 Archivátor Akadémia – filmtörténeti szabadegyetem minden korosztálynak
21:00-00.00 Retró kertmozi a Vegyesbolt falán
19:00 Valahol Európában (1947)

Völgykomolyzene:
12:00 Mise
13:00 Még a Slagból is zene szól!
16:00 “Földiekkel játszó…” – Sebestyén Márta és Andrejszki Judit koncertje
19:00 “Dalok szöveg nélkül” – Bábel Klára és Rohmann Ditta koncertje

Magyar Autóklub:
11:00-19:00 Tegyünk együtt a gyermekek biztonságos közlekedéséért!

Magyar Írószövetség udvara:
15:00 Ady és a nők
16:00 Írók írókról

Tűzoltószertár:
15:00 Személyes összhang – éneklős workshop Jamesével és Silye Julival

SZFE Globe:
11:00 Betyárbecsület (6-14 éveseknek)
15:00 Silent (16 éves kortól)
17:00 Workshop az SZFE rendező hallgatóival
17:00 Beszédvizsga
17:30 Tűznyelők
20:30 Tűznyelők
23:30 Pink Mojos-koncert

Tarisznya evangélikus udvar:
14:00 #instantáldás
09:00-09:30 Kezdjük együtt a napot!
10:00-18:00

  • Kapcsolabirintus
  • KÉsZművelő
  • Játszhatóan evangélikus
  • A játék áldás!
  • Zarándokút
  • Ne pazarolj!
  • Kérdezd a papot!

10:00-13:00 és 15:00-18:00 Szabaduló Szoba
16:00-17:30 Fórumbeszélgetések: Valaki mondja meg…

Hobo Klub:
15:00 Hobológia – Amatőr vagy hivatásos?
20:30 Utcazene

Színházpad:
11:00 Kucok – játssz velünk mesét
15:00 Királyhegyi Pál: Első kétszáz évem
18:30 Királyhegyi Pál: Első kétszáz évem

Lemanguria kreatív mozgásudvar:
10:00 LEMangURIA Hat alma légző-és energiagyakorlat
10:30 Mesélő mozdulatok
14:00 Shambalandi-koncert
16:30 MozdulatSzínház

Világzenei udvar:
11:00-19:00 Kollár-Klemencz László: A műanyag kerti székek élete
13:30 Pintér Bori és Fábián László
16:30 Bajdázó
18:30 Ferenczi György és az 1ső Pesti Rackák
21:00 Szirtes Folk
23:00 Jóanépi

Klinika udvar:
10:00-01:00 Üveg Város
10:30 Slow program
12:30 Szemben a nappal – Önismereti beszélgetések
14:00 Létünk gyökerei – Önismereti műhelyek
20:00 Mnoir
22:00 Anton Vezuv
23:00-01:00 Filthy Flamingos

Hangfoglaló udvar:
11:00 Jóga
15:30 Summer Freeze
18:00 I am Soyuz
20:00 Terra Profonda
22:00 Babé Sila
00:00 Colorstar

Református templom:
Mesterek és tanítványok című kiállítás
09:30 Zenés istentisztelet a Zsongommal

Ősök Háza:
10:00-11:00 Osztályfőnöki óra Szőke Andrással
12:00-13:00 Gyógynövénymintakert-bemutató és a kolostori gyógyászat, népi gyógyászat receptúráinak, tárgyi anyagainak interaktív bemutatója Szőke Andrással
14:00-15:00 Ősök Háza Helytörténeti Múzeum – tárlatvezetés Szőke Andrással

Cirque Du tókert:
10:00-13:00 és 16:00-19:00 Csodák Palotája – Játszva megismered!
12:15 Látványos science-show
17:30 Jóga – Vas Petra
13:00 Láthatatlan játszótér, Futrinka workshop
15:30 Firebirds: Akrojóga workshop
19:30 Virtus, Duda Éva társulata
23:00 Jigi jigi, Nagy Emese és Jónás Vera
00:15 Interferencia
01:00 White House Dj hajnalig

Petendi Pajta:
10:00-14:00 Gyemekmozi
Egész nap: Mozgóképes médiaworkshop
11:00 Térzene
12:00-15:00 TextilDESIGN – workshop
15:30-17:30 “Víg-e Petend? – A keresztútnál mindig történik valami”
17:00-18:00 Klasszikus zenei barangolás
17:00-18:00 Improvizációs drámajáték
18:00-19:00 Holdudvar
21:00-22:00 Az utolsó mozielőadás
22:00-23:00 Örömzene – jam
23:00-00.00 Táncház

Papageno klasszik:
14:30 KIKAPCS, avagy zeneszerzők szabadságon – Bősze Ádám
17:30 Várallyay Petra hegedűkoncertje

Fülig Jimmy fényudvara:
15:00-18:00 Pálinkafőzde-látogatás
19:30 Kávészünet zenekar
22:30 Szilárd Piano Projekt
00:00 Dj Hanzee & Woltage

 

Jagyárak:
10 napos bérlet
Csak elővételben kapható!
május 17-ig: 31 000 Ft
május 18-tól június 7-ig: 35 000 Ft
június 8-tól július 12-ig: 39 000 Ft
július 13-tól július 18-ig: 42 000 Ft
A karszalag a fesztivál 10 napján a „Völgy” minden programjára belépésre jogosít.

5 napos rugalmas bérlet 1 fő részére
Csak elővételben kapható!
május 17-ig: 16 000 Ft
május 18-tól június 7-ig: 18 000 Ft
június 8-tól július 12-ig: 20 000 Ft
július 13-tól július 18-ig: 22 000 Ft
Az 5 napos rugalmas bérlet vásárlásakor PDF-ben kapott vonalkóddal a fesztivál különböző 5 napján napi egy belépőt lehet beváltani a fesztivál programjaira belépésre jogosító karszalagra. A választott napokat előre nem kell jelezni. Csak egy személy, a bérlet tulajdonosa használhatja fel!

3 napos hétvégi bérlet
Elővételben május 17-ig: 10 000 Ft
május 18-tól június 7-ig: 11 000 Ft
június 8-tól július 12-ig: 12 000 Ft
július 13-tól július 18-ig: 13 000 Ft
Helyszínen és interneten július 19-től: 14 000 Ft
A karszalagon feltüntetett időpont kezdetétől a végéig a „Völgy” minden programjára belépésre jogosít.

3 napos Hétfő–kedd–szerda-bérlet
Elővételben május 17-ig: 9 000 Ft
május 18-tól június 7-ig: 11 000 Ft
június 8-tól július 12-ig: 12 000 Ft
július 13-tól július 18-ig: 13 000 Ft
Helyszínen és interneten július 19-től: 14 000 Ft
A karszalagon feltüntetett időpont kezdetétől a végéig a „Völgy” minden programjára belépésre jogosít.

Napi jegy
Elővételben online május 18-tól június 7-ig: 4 000 Ft
június 8-tól július 12-ig: 4 500 Ft
Helyszínen és interneten július 13-tól: 5 000 Ft
A karszalagon feltüntetett dátum szerinti napon a „Völgy” minden programjára belépésre jogosít.

18 ÉV ALATT I DIÁK – ÉS NYUGDÍJAS NAPIJEGY
Csak a helyszínen: 4 500 Ft
Csak 18 év alatti diákok részére diákigazolvány felmutatásával és nyugdíjasoknak
igazolvány felmutatása mellett csak a helyszínen árusított
kedvezményes napijegy.

Gyermekprogram-napijegy
Csak helyszínen: 1 500 Ft
6–14 év közötti gyermek, valamint 14 év alatti gyermeket kísérő maximum 2
fő felnőtt részére vásárolható; csak a műsorfüzet 76–80. oldalakon felsorolt
„Gyermekvölgy” programokra érvényes.
6 éves korig a fesztivál teljes programjának látogatása ingyenes!
Hivatalos jegyértékesítő partnerünk a TIXA.

Jegyárusító és információs pontok:
09.00–hajnali 01.00 Kapolcs, Főtér
10.00–23.00 Kapolcs, Faluház előtt • Kapolcs, KáVéHáz előtt • Kapolcs, Kőbánya Udvara (Gástya-árok)
18.30–00.00 Kapolcs, Panoráma Színpad
09.30–hajnali 01.00 Taliándörögd, Művelődési Ház
14.00–00.00 Taliándörögd, SZFE Globe
10.00–hajnali 01.00 Vigántpetend, Tókert

Megosztom

Hozzászólások

A LikeBalaton kiadója a Mediaworks Hungary Zrt. © Minden jog fenntartva